Członkowie

Członkowie PSBR

Obecnie PSBR zrzesza 29 małych browarów, które na pierwszym miejscu stawiają jakość piwa, są znane z ludzi je tworzących, są innowacyjne i niezależne od wielkiego kapitału. Ich roczna produkcja waha się od 400 hl do 25 000 hl. Nasze szeregi zasila 20 browarów stacjonarnych oraz 9 kontraktowych. Przedstawiamy Wam ich wszystkich.

Ale Browar
Antybrowar
więcej o browarze »

Antybrowar od 2015 roku warzy we własnym browarze najwyższej jakości piwa oparte wyłącznie na naturalnych składnikach. Wysoką jakość naszych piw potwierdzają nagrody i wyróżnienia (np. trzy medale w Konkursie Piw Rzemieślniczych) oraz fakt, że klienci chętnie do nich wracają.

Własny browar w Głownie pod Łodzią daje doświadczonemu piwowarowi kontrolę nad piwem na każdym etapie produkcji. Dobrze zaplanowana produkcja pozwala na utrzymywanie dostępności piw z oferty stałej. Fani mocniejszych doznań i piw cięższych bez trudu znajdą coś dla siebie, ale nie zatrzymujemy się, szukamy dalej, często idziemy pod prąd, nie wszystko nam pasuje, łatwo zauważyć że w niektórych sprawach jesteśmy ANTY, a w niektórych PRO, ale zawsze jesteśmy otwarci na uwagi.

facebookstrona www

Antybrowar
Bednary
więcej o browarze »

Zapraszamy do Browaru Bednary, pierwszego i jedynego browaru w regionie łowickim.
Jest to rodzinny browar rzemieślniczy, który stosuje tradycyjne metody warzenia piwa, przy wykorzystaniu
nowoczesnej technologii. Zakład produkuje piwa dla wymagających piwoszy, szukających piw
opartych o stare receptury, a także tych zupełnie nowofalowych, chmielonych najnowszymi
odmianami chmielu.

Przy browarze funkcjonuje sklep oraz kameralny pub. W każdy weekend, w sezonie można
napić się najnowszych piw i zjeść coś smacznego, a przy okazji porozmawiać z piwowarem.
Spokojna okolica i niepowtarzalny klimat sprawiają, że poza degustacją można tu liczyć na
prawdziwy wypoczynek. Szczególnie sprzyja temu sezon letni. W tygodniu można natomiast
odwiedzić sklep firmowy.

Adres:
Browar Bednary
Ul. Zachodnia 6
99-416 Bednary

Facebook

Bednary
Birbant
więcej o browarze »

Browar Birbant to browar kontraktowy utworzony i zarządzany przez dwóch piwowarów pasjonatów Jarka Sosnowskiego i Krzyśka Kulę w 2013 roku. Serce browaru to warzelnie umiejscowiona w Zarzeczu nieopodal Jeziora Żywieckiego, gdzie powstają zarówno piwa klasyczne (pils, weizen…) jak i nowofalowe (IPA, hazy IPA, fruity sour ale…), a także piwa specjalne – limitowane. Piwa specjalne to przede wszystkim mocne stouty imperialne, barley wine czy old ale wzbogacane dodatkami takimi jak kawa i owoce. Część tych piw jest leżakowana przez długie miesiące w dębowych beczkach po mocnych alkoholach (whisky, rum) . Piwowarzy nie boją się eksperymentów i wyzwań.

strona wwwFacebook

Birbant
Brewery Hills
więcej o browarze »

Brewery Hills to browar kontraktowy tworzony przez parę, którą połączyło piwo. Kasia Puchała – z wykształcenia malarka i Marcin Olszewski – lekarz. Naszą misją jest popularyzacja kultury piwnego kraftu i rzemieślniczego piwa w puszce. Przełamujemy stereotyp, że puszka jest domeną wyłącznie piw koncernowych. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do ekologii. Całkowicie zrezygnowaliśmy ze szklanych butelek. Piwo to nasza pasja i ogromną radość sprawia nam to, że jako inicjatywa całkowicie niezależna tworzymy tylko takie piwa, jakie na co dzień lubimy pić. Nasze piwa są zbalansowane, a podejście bezkompromisowe. Nasze puszki wyróżnia mała papierowa etykieta, naklejona na szczery surowiec, który jest naszym znakiem rozpoznawczym – aluminium. Etykiety przywodzą na myśl klimat Ameryki lat ’60 – ’90, czyli miejsca, w którym zaczęła się piwna rewolucja. Nie korzystamy z usług agencji reklamowych i marketingowych, sami komponujemy receptury, projektujemy opakowania i nadzorujemy produkcję, by móc powiedzieć, że piwo jest w 100% takie jak my!

YES, WE CAN!

strona wwwFacebook

Brewery Hills
Brokreacja
więcej o browarze »

Brokreacja to grupa sympatycznych gentlemanów z Krakowa, którzy od ponad czterech lat współkreują polski kraft. Ich najmocniejsze oręże to wysoki ekstrakt, wędzonka, drewniana beczka i ciekawe dodatki, ale nie gardzą mocnym chmieleniem. Za taką kombinację smaków i aromatów są nagradzani w Polsce i za granicą. W tym roku ruszają z budową własnego browaru. Wasze zdrowie!

Adres:
Brokreacja Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

strona wwwFacebook

Brokreacja
Bury
więcej o browarze »

Browar Bury to rzemieślniczy browar z Jaworzna. W naszym mieście mieszają się wpływy małopolskie, śląskie i zagłębiowskie, a my wprowadzimy dodatkowy ferment piwny. Misją Browaru Bury jest tworzenie najwyższej jakości piwa, które będzie trafiało w gusta wyrobionych beergeeków, jak i przybliżało nowe smaki bardziej tradycyjnym piwoszom. Browar wystartował w kwietniu 2019 roku wypuszczając linię klasycznych piw, wśród nich między innymi Pilzner, Desitka, Hefeweizen i Milk Stout. Obok nich od początku pojawiają się pwia nowofalowe – Session IPA, Wheat IPA, Amerykańska Pszenica, owocowe Gose czy Imperialny Porter Bałtycki. Za receptury oraz jakość piw odpowiadają Mateusz Matyaszek oraz Kamil Dworczyński. Browar to warzelnia o wybiciu 26 hl, siedemnaście tanków fermentacyjno-leżakowych i nowoczesny rozlew (depaletyzator, etykieciarka, pasteryzator przepływowy, triblok oraz pakowarka kartonów.

Adres:
Browar Bury
ul. Stanisława Lema 17
43-600 Jaworzno

Facebook

Bury
Harpagan
więcej o browarze »

Znacie znaczenie słowa Harpagan? Naszym zdaniem to człowiek pełen energii oraz pozytywnego nastawienia do świata, którego otacza delikatna aura szaleństwa… Tadam! Witamy w naszym świecie.

Historia powstania naszego browaru jest dość typowa – trzech kumpli jarających się piwem od lat, postanowiło spróbować swoich sił i otworzyć własny browar. Sprawdzić siebie samych, swoje pomysły i wizje.

Tak naprawdę to liczy się dla nas głównie Wasz dobry humor. Czytasz nazwę, patrzysz na etykietę i na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Najważniejsze jednak by nadal tam pozostał po pierwszym łyku naszego piwa. Zawsze stawiamy na jakość. Dążymy by nasze piwa były ciekawe i intrygujące! I chyba nam się to udaje!

Adres:
Browar Harpagan
ul. Gospodarska 1b
61-313 Poznań

strona wwwFacebookInstagram

Harpagan
Inne Beczki
więcej o browarze »

Kiedy kilka lat temu otwieraliśmy naszą pierwszą knajpę nie spodziewaliśmy się, że ta przygoda zaprowadzi nas tak daleko. Knajpa miała 21 m2 a nas było trzech.
Inne Beczki powstały dzięki fantastycznym ludziom, których spotkaliśmy na swojej drodze. Bez nich to wszystko nie byłoby możliwe.
Pierwsze piwa warzyliśmy kontraktowo w Czechach. Później współpracowaliśmy z kilkunastoma browarami w Polsce. Od tych małych po zupełnie duże. Naszym
pierwszym piwowarem był nasz przyjaciel, który z pasji do warzenia piwa zrezygnował ze studiów prawniczych. Za ilustracje odpowiedzialna jest nasza koleżanka, która zaczynała od pracy za barem. O jej talencie dowiedzieliśmy się zupełnie przypadkiem. Nasz mistrz kierownicy i główny logistyk rozwoził pizzę. Cześć z nas zna się od dziecka. Inne Beczki to duża rodzina – nie ma w tym przesady.
Dzisiaj mamy własny browar, co nie tylko daje nam nieograniczone możliwości, ale też
nakręca nas do dalszego działania.

strona wwwFacebook

Inne Beczki
Jastrzębie
więcej o browarze »

Jesteśmy grupą piwowarów, którzy mają odwagę budować browar na własnych zasadach. Warzenie piwa to nasza pasja, którą zarażamy naszą społeczność i partnerów.
Na przełomie lat 2018/2019 w wyniku rekordowej akcji crowdfundingowej zebraliśmy niemal 4,0 mil zł. Mamy rekordową liczbę 4500 akcjonariuszy.
Wkrótce otwieramy browar z warzelnią o wybiciu 30hl i tankach 60hl. Do tego momentu warzymy kontraktowo. Przygotowujemy też debiut na giełdzie NewConnect.

Adres:
Browar Jastrzębie
44-330 Jastrzębie Zdrój
ul. 11-Listopada 2

strona wwwFacebook

Jastrzębie
Kingpin
więcej o browarze »

Jesteśmy kontraktowym, rodzinnym browarem rzemieślniczym założonym w 2014 roku, cenionym wśród fanów piw kraftowych za wysokiej jakości, twórcze, czasem niekonwencjonalne piwa, a Kingpin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek piw rzemieślniczych w Polsce. Jesteśmy znani zarówno z piw z ciekawymi dodatkami, jak i nowofalowych piw w popularnych stylach. Rozwijamy też ofertę codziennych, łatwiejszych w odbiorze piw dla mniej doświadczonych miłośników. W naszej stałej ofercie mamy wiele piw, które na trwałe wpisały się w krajobraz polskiej sceny piw rzemieślniczych. Aktywnie uczestniczymy w festiwalach i imprezach targowych, chętnie warzymy w kooperacjach z zaprzyjaźnionymi browarami rzemieślniczymi w Polsce i za granicą. W kraju regularnie zdobywamy nagrody w najważniejszych konkursach piwnych, a za granicą nasze piwa wyróżniano w konkursach w Hiszpanii, Francji i Niemczech.

strona wwwFacebook

Kingpin
Lubrow
więcej o browarze »

Lubrow to rodzinny browar, który zaczynał jako browar restauracyjny w Gdańsku. W 2020 roku przenieśliśmy całą instalację browaru do Borcza by zwiększyć siły i przestawić się na produkcje stricte rzemieślniczą. Posiadamy własną linię rozlewniczą do puszek, a wszystkie nasze piwa można znaleźć w dość niestandardowym na polski rynek, rozmiarze 330 ml. Od samego początku oprócz piw klasycznych, wprowadzaliśmy niesztampowe style piw oraz dodatki. W naszym browarze za receptury, warzenia oraz całą „brudną” robotę w browarze odpowiada Dominik Lubocki, który na naszej warzelni pracuje od 18 roku życia. Wszystko związane z projektami etykiet, grafik, nowych urządzeń na browarze to robota naszego inżyniera Tomasza Lubockiego Juniora. Braci Lubockich wspomaga ojciec Tomasz Lubocki Senior, który jako piwowar domowy zainicjował cały projekt w 2012 roku. Dzięki wspólnej pracy jesteśmy w 100% niezależni zarówno w zakresie powstawania nowych, ciekawych piw, kwestii modernizacji w browarze, aż do projektowania i budowy własnych urządzeń tj. „HopGun” czy depaletyzator do puszek.

Lubrow
Łańcut
więcej o browarze »

Browar Łańcut to całkowicie nowy browar rzemieślniczy. Założony w Łańcucie w 2015 roku, uruchomiony zaś na wiosnę 2016 roku. Nazwą odwołujemy się to tradycji piwowarskich w regionie, w którym niegdyś dobrze funkcjonał browar o tej samej nazwie, jednak przez liczne zawirowania na rynku został całkowicie wykupiony i wyprzedany. Nowy Browar Łańcut znajduje się w całkowicie innym budynku choć całkiem niedaleko od pierwotnej lokalizacji poprzedniego browaru.
Lubimy tradycyjne style piwne, nasza specjalność to piwa dolnej fermentacji, nie stronimy też od piw nowofalowych, ale nasza oferta jest stosunkowo tradycyjna i powtarzalna, bez nadmiaru premier i eksperymentów. Stawiamy na powtarzalność i solidność.

Adres:
ul. Polna 3a, 37-100 Łańcut

strona wwwfacebook

Łańcut
Nepomucen
więcej o browarze »

Browar Nepomucen to mały, rzemieślniczy browar w Szkaradowie. Mieści się na pograniczu Wielkopolski i Dolnego Śląska, przy Parku krajobrazowym Dolina Baryczy. Został założony przez piwowarów domowych Piotra i Mariusza Musielaków, którzy postanowili podzielić się swoją pasją i zamiłowaniem do rzemiosła piwowarskiego. W tym celu przebudowali stuletnią piekarnię oraz sami zaprojektowali sprzęt warzelniczy.

Browar stawia przede wszystkim na różnorodność. Warzy piwa w przeróżnych, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych stylach, tak więc każdy może znaleźć u nas „swój smak”.

W swojej ofercie posiadamy również piwa sezonowe pojawiające się tylko w określonych porach roku. Przy produkcji piwa Browar Nepomucen używa wyłącznie najwyższej jakości polskich jak i zagranicznych surowców, które gwarantują wysoką jakość produktu.

Wciągu zaledwie kilku lat od powstania browaru Nepomucen zaznaczył swoje miejsce na mapie rzemieślniczych browarów z Polski biorąc udział w szeregu festiwali piwnych i eventów. W tym momencie nasze piw są dostępne również w wielu krajach Europy.

Adres:
BROWAR NEPOMUCEN Sp. z o.o.
Szkaradowo 115
63-930 Jutrosin

strona wwwFacebook

Nepomucen
Palatum
więcej o browarze »

Jesteśmy małym, rodzinnym browarem rzemieślniczym działającym na obrzeżach Warszaw (Marysin Wawerski) . Mimo niewielkich rozmiarów, jakością konkurujemy z najlepszymi, czego dowodzą medale zdobyte na największym polskim konkursie piw rzemieślniczych – dwa złote, srebro i brąz. Warzymy na własnym sprzęcie i na własnych zasadach. Używamy tyko najlepszych surowców, ale to nasza wiedza, pasja oraz chęć poszerzania piwnych horyzontów ma prawdziwe znaczenie. Nasze piwa trafiają do multitapów w całej Polsce, tylko drobna część produkcji jest rozlewana ręcznie do butelek na potrzeby lokalnej sprzedaży. Palatum to smak prawdziwego rzemiosła.

Facebook

Palatum
Perun
więcej o browarze »

Nazwa naszego browaru, nie bez przyczyny nawiązuje do PERUNA, jednego z najważniejszych bogów słowiańskich – świadcząc o naszej postawie i przywiązaniu do tradycji. To podejście widoczne jest w naszych piwach, tradycyjnie warzonych. Nie znaczy to jednak, że stoimy w miejscu. Z piwnej rewolucji czerpiemy co najlepsze, dając też sporo od siebie.
Eksperymentując z recepturami, sięgając po różne style, stworzyliśmy bogatą ofertę kilkudziesięciu rodzajów piwa, podzielonych na kila serii m.in.: Klasyczną i Dziedzictwo (na polskich chmielach). Na wyjątkową uwagę zasługuje również seria Behemoth oraz piwo związane z Legią Rugby.
Nasza historia rozpoczęła się w 2014 roku. Przez trzy lata działaliśmy jako browar kontraktowy. Od samego początku, naszym założeniem było stworzenie własnego, stacjonarnego browaru. Ten plan udało nam się zrealizować, od lutego 2017 r. warzymy już u siebie, w Budziszynie pod Warszawą.

strona wwwFacebookInstagram

Perun
PINTA
więcej o browarze »

W zgodnej opinii rewolucja piwna w Polsce zaczęła się 28 marca 2011 roku – tego dnia uwarzyliśmy pierwszą porcję Ataku Chmielu.
Prze kolejne lata jako Browar PINTA uwarzyliśmy ponad 200 zupełnie różnych piw – w zaprzyjaźnionych browarach w Polsce, Europie, Ameryce Południowej, Japonii i Nowej Zelandii.
Od połowy 2019 roku warzymy we własnym browarze, który zbudowaliśmy od podstaw w Wieprzu, w Beskidzie Żywieckim.
Mamy na miejscu wspaniałą załogę i najlepszy sprzęt do warzenia piw rzemieślniczych.
Każdego roku używamy ponad stu różnych odmian słodów, chmiel, drożdży i bakterii – by każde nowe piwo PINTY było wyjątkowe.
PINTA – i nie ma nudy!

Adres:
Browar PINTA Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 4, 34-382 Wieprz, Polska

strona wwwFacebook

PINTA
Piwojad
więcej o browarze »

Piwojad to kontraktowy browar rzemieślniczy z Krakowa założony przez Pawła Świdniewicza i Pawła Teodorczyka, którzy przygodę z piwowarstwem zaczęli od domowej produkcji na małą skalę. Zdobyta wiedza i doświadczenie doprowadziły do uwarzenia pierwszej komercyjnej warki na przełomie 2015 i 2016 roku. Obecnie w stałym i sezonowym asortymencie mamy kilkanaście różnych piw, w tym style klasyczne, nowofalowe oraz eksperymentalne. Dostępne są one w multitapach i sklepach w całej Polsce oraz w restauracjach nagradzanych prestiżowymi wyróżnieniami kulinarnymi. Piwojad dużą wagę przywiązuje do regionu, w którym warzy piwa, stąd naszym priorytetem jest zaopatrywanie się w surowce dostępne u lokalnych dostawców i producentów żywności, czego efektem jest nadanie znaku „Made in Małopolska”. Piwojad znajduje uznanie zarówno wśród konsumentów, którzy wybrali go trzykrotnie najlepszym browarem Beerweek Festival, jak i wśród jurorów prestiżowego, branżowego Konkursu Piw Rzemieślniczych, na którym zdobywał medale w różnych kategoriach.

Adres:
Piwojad
Pogórska Wola 127
33-152 Pogórska Wola

strona wwwFacebook

Piwojad
Raduga
więcej o browarze »

Browar Raduga powstał z połączenia naszej miłości do piwa najwyższej jakości oraz sympatii do dobrego kina. Każde nasze piwo to nie tylko ciekawa, harmonijna receptura, ale też próba oddania charakteru danego filmu za pomocą smaku i aromatu. Lubimy bawić się stylami piwnymi, łącząc je ze sobą lub wzbogacając ciekawymi dodatkami, więc w naszych piwach można znaleźć chmiele z różnych stron świata, egzotyczne przyprawy, herbaty oraz owoce.

Adres:
Raduga Andrzej Kiryziuk
ul. Jana Kazimierza 30/82
01-248 Warszawa

strona wwwFacebook

Raduga
Recraft
Stu Mostów
więcej o browarze »

Browar Stu Mostów to założony przez Arlettę i Grzegorza Ziemian, pierwszy po latach klasyczny browar rzemieślniczy we Wrocławiu. Powstał w 2014 roku w dawnym budynku kina Wodomierz (ul. Jana Długosza 2) z zamysłem produkcji piwa kraftowego oraz pokazywania różnic pomiędzy przemysłowymi a rzemieślniczymi metodami jego wytwarzania. Cały proces produkcyjny obserwować można np. podczas lunchu na antresoli, na której umiejscowiony jest nasz Pub!

Piwną i gastronomiczną ofertę Browaru uzupełnia Sala Stu Mostów, w której organizujemy spotkania i warsztaty oraz firmowy sklep i bistro: Concept Stu Mostów – miejsce, w którym można zarówno zjeść nietuzinkowe posiłki, kupić wypiekane na miejscu pieczywo, przetwory czy sezonowane mięso, jak również zaopatrzyć się w piwa butelkowe z oferty nie tylko naszej, ale i wielu topowych Browarów zagranicznych.

Adres:
Browar Stu Mostów Sp. z o.o.
Ul. Długosza 2-6
51-162 Wrocław

strona wwwFacebookInstagramTwitter

Stu Mostów
Szpunt
więcej o browarze »

Browar Szpunt został założony przez Pawła, Piotra i Dawida w 2015 roku w Zduńskiej Woli.
W stałej ofercie browaru znajduje się około 20 piw w różnych stylach. Najpopularniejszymi markami, które wprowadziliśmy na rynek są Wormhole – Imperial IPA, Spectrum – Russian Imperial Stout – piwo według zwycięskiej domowej receptury, która zajęła I miejsce na największym konkursie piwowarów domowych w Polsce – Birofilia 2014, a także Night Wolf – jedno z pierwszych piw w stylu Whisky Stout. Wśród innych piw z naszej oferty szczególnym uznaniem cieszą się Mangonel – Mango Wheat IPA, Galaxon – Milkshake IPA z dodatkiem brzoskwini i marakui, mleczny stout Coffeecup oraz Sourness Blackcurrant – kwaśne piwo w stylu Sour Ale z dodatkiem czarnej porzeczki.

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy druk etykiet na folii holograficznej, zyskując wyjątkowe wzornictwo doceniane przez naszych konsumentów.

Adres:
Browar Szpunt
Kilińskiego 20
98-220 Zduńska Wola

strona wwwFacebook

Szpunt
The Garage Monks
więcej o browarze »

Mieszkamy w okolicach Krakowa i Warki. Z pozoru różni nas wszystko. Można z nami porozmawiać o zamorskich podróżach, kulinariach, można o ogrodnictwie i uprawie chmielu. Ale połączyła nas miłość do piwa i to o nim najczęściej gadamy. Trwa to już jakiś czas. Zanim uruchomiliśmy browar, przez półtora roku warzyliśmy wspólnie piwo. Od początku pracowaliśmy według technologii małych, a nie domowych browarów. Na początku 2018 roku mieliśmy za sobą już 60 warek. Wtedy dotarło do nas, że jeśli chcemy wreszcie wyjść z naszego garażu i pokazać nasze piwa szerszemu gronu odbiorców, to musimy to zrobić teraz. 22 maja wyprodukowaliśmy nasze pierwsze trzy piwa jako The Garage Monks. Dlatego teraz poznajcie je – piwa Mnichów z Garażu.

strona wwwFacebook

The Garage Monks
Trzech Kumpli
więcej o browarze »

Jesteśmy browarem rzemieślniczym z siedzibą w Tarnowie, który działa na rynku od 2014 roku. Warzymy piwo w zaprzyjaźnionym Browarze Zapanbrat.
Piwowarstwo to dla nas nieustający rozwój i poszukiwanie – każdego dnia uczymy się czegoś nowego, co staramy się wykorzystać podczas kolejnych warzeń. Chcemy, by każda następna warka była lepsza od poprzedniej. Naszą ambicją jest szczycić się piwem na światowym poziomie.
Warzymy w stylach nowofalowych, klasycznych, belgijskich, wędzonych, w tym jedyny stuprocentowy polski styl – piwo grodziskie. Mamy w ofercie piwa kwaśne, leżakowane w drewnianych beczkach, wymrażane i wysycane azotem. Różnorodność oferty i stała jakość to nasz konik, ale i tak największą naszą dumą pozostaje niezmiernie popularne piwo Pan IPAni!
O jakości piw Browaru Trzech Kumpli świadczy ilość zdobytych przez nas medali na polskich i międzynarodowych konkursach piw rzemieślniczych. Do tej pory (stan na styczeń 2020) zdobyliśmy ich już ponad 70!

Adres:
ul. Krakusa 2
33-101 Tarnów
Miejsce warzenia piwa: Browar Zapanbrat, Żywiec

strona wwwFacebookInstagram

Trzech Kumpli
Waszczukowe
więcej o browarze »

Idea stworzenia browaru rzemieślniczego narodziła się w piwnicy babci Alicji – tam testowaliśmy swoje pierwsze pomysły w domowym garnku. Później nabraliśmy trochę śmiałości i zaczęliśmy startować w konkursach piwowarskich, takich jak Birofilia, czy Warszawski Festiwal Piw Domowych.
Sukcesy pchnęły nas do otworzenia browaru kontraktowego. Warzyliśmy m.in. w płockim browarze Tumskim oraz Janie Olbrachcie. Z czasem nabraliśmy doświadczenia i marzenie o wybudowaniu własnego Browaru zaczęło się urzeczywistniać. Od ponad dwóch lat działamy już na swoim. Warzymy piwo na znakomitej wodzie z Puszczy Knyszyńskiej, co pozwoliło nam zdobyć liczne wyróżnienia. Srebrny medal na Konkursie Piw Rzemieślniczych w 2017 roku, Kraft Roku 2018 i dwa złotka podczas tegorocznej edycji KPR – to tylko niektóre z nich.
W piwowarstwie stawiamy na naturalność, jakość i pomysłowość. Chcemy tworzyć piwo, z którego zawsze będziemy dumni.

strona wwwFacebookInstagram

Waszczukowe
Widawa
Za Miastem
więcej o browarze »

Tomek i Marek. Przyjaźnimy się ponad 20 lat. Już wtedy zrodził się pomysł o własnym browarze. Założyliśmy Browar i szybko dołączyli do nas Piotr piwowar i Piotr sprzedażowiec. Piotr ma ponad 40 lat w warzeniu piwa, a każdy za nas zaczynał w browarze w latach 90-tych.
Lubimy piwo. Piwo dla nas to Czas Wolny i Święty Spokój. Stąd pomysły na nazwy i etykiety naszych piw. Kojarzy się z dobrym nastrojem i miłymi chwilami. Warzymy piwa klasyczne i piwa nowej fali. Wkładamy w Browar serce i energię.
Warzymy w zaprzyjaźnionych browarach, a w 2020 zaczynamy budowę własnego browaru, którego start planujemy na 3 kwartał 2021.

strona wwwFacebook

Za Miastem
Zapanbrat
więcej o browarze »

Zapanbrat to browar rzemieślniczy w Żywcu powstały w 2016 roku. Zapanbrat warzy piwo dla najlepszych browarów kontraktowych w Polsce. Naszym głównym celem jest umożliwienie produkcji najlepszych piw dzięki doświadczonej i profesjonalnej obsłudze i najlepszej możliwej infrastrukturze.

Browar Rzemieślniczy Zapanbrat to nie tylko produkcja piwa, to również próba stworzenia społeczności browarów kontraktowych pod jednym wspólnym hasłem piwnej różnorodności, wzajemnej współpracy i rozwoju. Chcemy żeby marka browaru Zapanbrat była rozpoznawalna, a piwa tutaj warzone wyjątkowe. Dla nas ważna jest atmosfera, pełna przyjaźni i braterstwa, zaufania i wierności. Profesjonalizm, solidność to wartości którymi kierujemy się podczas warzenia najlepszych piw kontraktowych. Tak, nie planujemy własnej marki piwa.

Adres:
Browar Zapanbrat sp. z o.o. sp.k.
ul. Świętokrzyska 54
34-300 Żywiec

Facebook

Zapanbrat
Zarzecze

Napisz do nas

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
KRS: 0000729548 | NIP: 5272850353

Znajdź nas w social media:


Zarząd PSBR

Marek Kamiński
Prezes Zarządu PSBR

Piotr Sosin
Wiceprezes Zarządu PSBR

Ziemowit Fałat
Członek Zarządu PSBR

Grzegorz Ziemian
Członek Zarządu PSBR