Partnerstwo Współpraca

DZIAŁAMY RAZEM!

Partnerzy

IREKS – Partner PSBR

IREKS to wielopokoleniowa słodownia i producent 24 rodzajów słodów, w tym słodów specjalistycznych, wyłącznie z wysokiej jakości dwurzędowego jęczmienia jarego. Ze swoimi 6 zakładami produkcyjnymi charakteryzuje się dużą elastycznością w zakresie indywidualnej produkcji i kontroli jakości.

Firma jest właścicielem IRUSO, która prowadzi na rzecz IREKS handel rolniczy, co jest unikalne w branży słodowej.

IREKS jest jedyną słodownią, która posiada własne laboratorium analiz  śladowych. Słody są testowane na obecność nitrozoamin metodą LCMS (spektrometria masowa z chromatografią cieczową) oraz na obecność metali ciężkich metodą AAS (atomowa spektrometria absorpcyjna).

Oferuje szeroką gamę słodów podstawowych i specjalistycznych w różnych opakowaniach (luzem, Bigbag, w workach 25 kg)

 

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt:
Krzysztof Ozdarski
ozdarskikrzysztof@poczta.onet.pl
tel. 883 555 059

SAHM The glass for top brands – Partner PSBR

SAHM to  firma rodzinna ze 120-letnią tradycją, produkująca szkło dla rynku piwowarskiego, współpracująca zarówno z dużymi producentami, jaki i małymi, rodzinnymi browarami rzemieślniczymi. Browary, które chcą mieć atrakcyjne szkło ze swoim logo mogą na nich liczyć.

Oferty SAHM przygotowywane są indywidualnie dla Klienta, od doradztwa przy doborze szkła, po metody zdobienia, obsługa dopasowana jest do potrzeb i możliwości każdego z browarów. Firma jest elastyczna i stara się, aby tempo współpracy było odpowiednie dla każdego. Znalezienie odpowiedniego projektu szkła jest wyzwaniem, które firma chętnie podejmuje.

Współpracując z browarami rzemieślniczymi, SAHM realizuje zamówienia już od 500 sztuk w terminach od 4 do 6 tygodni, przygotowuje darmowe wyceny i wizualizacje. Teraz dodatkowy rabat dla członków PSBR.

 

Jeśli potrzebujesz wsparcia lub wyceny w zakresie szkła skontaktuj się z nami:

Jacek Szubra: j.szubra@sahm.com.pl , tel. +48 606 490 305,
Magda Hołowicka-Szubra: m.szubra@sahm.com.pl, tel. +48 668 112 508

Przejrzysty katalog produktów znajdziesz na stronie: https://www.sahm.de/en/products/beer

 

BROWAMATOR – Partner PSBR

Browamator® powstał w 2001, aby zachęcić i umożliwić Polakom warzenie piwa w domu. Dziesięć lat później Browamator® stał się pierwszym dostawcą dla rodzącego się w Polsce piwowarstwa rzemieślniczego.
Browamator® w ciągu 20 lat działalności udostępnił setki produktów, niedostępnych wcześniej w Polsce, w tym szeroki asortyment słodów, niezawodne drożdże oraz chmiele z farm na całym świecie. Dzięki temu, piwowarzy w Polsce – amatorzy i profesjonaliści – otrzymali na stałe możliwość zakupu najlepszych surowców, prosto od producentów, w najlepszych cenach.
Browamator® jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce uznanych producentów ze świata, min. Weyermann® (słody), Fermentis (drożdże), Yakima Chief Hop™ (chmiele) oraz Speidel (warzelnie i zbiorniki).W ofercie znajdziesz też szeroką  też surowce od krajowych producentów, w tym m.in. z Viking Malt (słody), Fermentum Mobile (drożdże) oraz Polish Hops (chmiele).
Browamator® dostarcza surowce na dowolne piwo w ramach jednej, kompleksowej dostawy. Słody, drożdże, chmiele, przyprawy i dodatki – wszystko i bezzwłocznie z magazynu w Polsce.
W ofercie znajdziecie niemal 1000 produktów niezbędnych do warzenia każdego rodzaju piwa – nawet takiego, które jest dopiero w Twojej głowie.

Masz własny browar lub planujesz go założyć? Zapraszamy do Browamatora!

BROWAMATOR

ul. Przekopna 39A
38-100 Strzyżów
tel. (17) 276 14 11

DZIAŁAMY RAZEM!

Współpraca

Konkurs Piw Rzemieślniczych „Kraft Roku”

Począwszy od edycji 2019, Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych objęło patronatem największy konkurs piw rzemieślniczych w Polsce Kraft Roku, jak również będzie aktywnie włączać się w jego promocję i rozwój. Współpraca z KPR Kraft Roku jest realizacją misji popularyzacji polskich piw rzemieślniczych, a także integracji środowiska browarów rzemieślniczych uczestniczących w przyjaznym współzawodnictwie.

KPR to konkurs, którego nie trzeba przedstawiać ani rekomendować osobom związanym z piwowarstwem rzemieślniczym lub interesującym się piwem kraftowym. Zachęcamy browary rzemieślnicze do wzięcia udziału w najbliższej edycji konkursu – wszystkie niezbędne informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj: http://www.kraftroku.pl/

Greater Poland Beer Cup

Członkowie Stowarzyszenia mogą również korzystać z 10% zniżki w opłatach za zgłoszenie piw do konkursu Greater Poland Beer Cup odbywającego się przy Poznańskich Targach Piwnych. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie: https://targipiwne.pl/greater-poland-beer-cup/

Fermentum Mobile

Współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Browarów Rzemieślniczych podejmuje znana Wam bardzo dobrze polska marka produkująca płynne drożdże – Fermentum Mobile.

Współpraca będzie polegała na wsparciu browarów, w postaci atrakcyjnej oferty na drożdże, z której członkowie Stowarzyszenia będą mogli korzystać już od czerwca.

Fermentum Mobile jest firmą biotechnologiczną działającą w branży piwowarskiej. Podstawowym celem działalności jest dostarczanie wysokiej jakości płynnej gęstwy drożdżowej. Firma posiada własny bank szczepów drożdży piwowarskich, który służy jako baza do prowadzenia efektywnej propagacji, a nowoczesne zaplecze laboratoryjne pozwala zachować najwyższe standardy produkcji.

Kontakt:
Filip Paprocki
+48 607 884 701
Fermentum Mobile SP. z o.o.Podwale Przedmiejskie 20
80-824 Gdańsk
www.fermentum-mobile.pl

Krakowska Szkoła Browarnicza

Krakowska Szkoła Browarnicza to zespól naukowców zaangażowanych w organizację edukacji i badań naukowych oraz współpracy z przemysłem w zakresie słodownictwa i browarnictwa. Obejmuje działalność akademicką, badawczą i naukową oraz usługi w sektorze piwowarskim. Współpracują z uniwersytetami, browarami i firmami z branży w wielu projektach, które wspierają rozpowszechnianie i wykorzystanie wiedzy, technologii i surowców w branży piwowarskiej. KSB to najbardziej kompleksowa oferta edukacyjna i badawcza dla branży browarniczej na rynku polskim.

Członkowie Stowarzyszenia otrzymują w ramach partnerstwa z Krakowską Szkołą Browarniczą rabaty na szkolenia piwowarskie, rabaty na analizę piwa, rabat na udział w międzynarodowej konferencji naukowej Szkoła Technologii Fermentacji.

Napisz do nas

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
KRS: 0000729548 | NIP: 5272850353

Znajdź nas w social media:


Zarząd PSBR

Marek Kamiński
Prezes Zarządu PSBR

Piotr Sosin
Wiceprezes Zarządu PSBR

Ziemowit Fałat
Członek Zarządu PSBR

Grzegorz Ziemian
Członek Zarządu PSBR